سبد خرید
دلند>>فروشگاه آنلاین>>محصولات دلند


 

 به نکات زیر قبل از ثبت سفارش حتما توجه فرمایید.

 -هزینه ارسال کالا بر عهده مشتری میباشد. 

-بعد از بررسی سفارش و استعلام موجودی از فروشگاه ، پیش فاکتور فروشگاهی صادر و به آدرس ایمیل ثبت شده در سفارش ارسال خواهد شد

پس از تائید و پرداخت وجه سفارش به شماره کارت موجود در پیش فاکتور ، سفارش از فروشگاه ارسال خواهد شد.

-در صورتیکه درخواست اضافه شدن محصول جدید در سفارش ثبت شده را دارید،لطفا قبلا از ارسال شماره کارت با شرکت تماس گرفته و درخواست ویرایش سفارش دهید.

-برای پیگیری سفارش آنلاین روزهای زوج در ساعات اداری با دفتر تهران تماس حاصل فرمایید.

مدل آریا یکی از مدل های پرطرفدار می باشد که دارای مکانیزم ها و قاب هایی با رنگ های مختلف است که شما می توانید متناسب با محل مورد نیازتان رنگ فریم دلخواه خود را انتخاب نمایید.

 

مشاهده همه مدل ها و خرید

مدل آریا

مدل سیلور مدل محبوب و پر تیراژ می باشداین مدل دارای مکانیزم هایی با رنگ های سفید ، ذغالی و مشکی می باشد و قاب های آن نیز انواع و اقسام مختلف وتنوع رنگی زیادی دارد.

 

مشاهده همه مدل ها و خرید 

مدل سیلور

کلید پریز دلند مدل آسا یکی از محصولات شرکت دلند الکتریک می باشد که با طراحی ساده و زیبا یکی از مدل های پر طرفدار کلید و پریز دلند می باشد.

 

مشاهده همه مدل ها و خرید

مدل آسا

کلید و پریزهای مدل نسترن روکار دلندالکتریک ، برای محیط هایی که سیم کشی از روی دیوار انجام شده و یا حیاط ها و محوطه ها کاربرد دارد و در معرض نور آفتاب تغییر رنگ نمی دهد.

این مدل از کلید و پریزها صرفا روکار بوده و بارانی محسوب نمیشوند.

دلندالکتریک با تولید قطعات هم ردیف همانند انواع جعبه فیوز های دوتایی تا 16 تایی ،پنج راهی ارت دار و ساده ،انواع چراغ سقفی،چراغ دیواری ،چراغ تونلی ،پایه و گیره ،سرپیچ وسایر قطعات توانسته بخش وسیعی از نیازهای داخلی را تامین کند.این قطعات بسیار با کیفیت بوده و جایگاه ویژه ای در بین مصرف کنندگان دارا میباشد.

کلید و پریز دلند مدل رایان با مکانیزم مشکی یا ذغالی منتخب خوش سلیقه هاست و شما می توانید با هر دکوراسیون و طرحی در منزل خود از این رنگ استفاده نمایید.

 

مشاهده همه مدل ها وخرید

مدل رایان

از کلید و پریز بارانی در محیط های مرطوب و محیطی که علاوه بر وجود نم ،دیوارها و کف ها برای نظافت معمولا با آب تحت فشار شسته می شود استفاده شود . کلید و پریز های بارانی معمولا دارای در پوش می باشد .

مشاهده همه مدل ها و خرید

کلید و پریز بارانی

کلید و پریز مدل آسا به صورت کامل قابل ارائه میباشد و نیازی به قاب و فریم ندارد و همچنین به آسانی قابلیت نصب دارد و مکانیزم آن فلزی، ضد زنگ زدگی و ضد پوسیدگی است